O FIRMIE

Szkolenie to nasza pasja

Minas jest liderem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i oferuje szeroki zakres usług wdrożeniowych, szkoleniowych i doradczych. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają najlepsze rozwiązania i wsparcie dla naszych klientów. Jako firma dysponująca ekspertami o wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić niezawodne i skuteczne rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa, które pomogą chronić Twoje dane i sieć.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie, które procentuje

Nasze projekty realizują najlepiej wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dane będą bezpieczne, a Twoi pracownicy posiądą najbardziej aktualną wiedzę. Dołącz do dziesiątek zadowolonych klientów już dziś!

10+

zrealizowanych projektów

25+

klientów

250+

przeprowadzonych szkoleń

2000+

zadowolonych uczestników

INSTRUKTORZY

Specjaliści w swojej dziedzinie

W Minas współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach. Potwierdzają to setki pozytywnych opinii, dziesiątki certyfikatów zdobytych przez nasz zespół oraz liczne udane projekty szkoleniowe i wdrożeniowe. Współpracujemy także z wieloma zewnętrznymi konsultantami i inżynierami, których ekspertyza pozwala nam na spełnianie potrzeb naszych klientów w jeszcze większym zakresie.

 

Dawid Suder

Konsultant ds. cyberbezpieczeństwa, Współzałożyciel i Członek Zarządu

Ekspert cyberbezpieczeństwa, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa i szkoleń. Dotychczas przeprowadził ponad dwieście szkoleń dotyczących bezpieczeństwa informatycznego i sieci komputerowych. Dysponuje bogatym doświadczeniem w zakresie testów penetracyjnych, bezpieczeństwa sieci bezprzewodowych, kryptografii, zarządzania bezpieczeństwem i reagowania na incydenty.

Współpracuje z czołowymi polskimi organizacjami doradczymi i szkoleniowymi, w tym Eksperckim Centrum Szkolenia Cyberbezpieczeństwa, podległym Departamentowi Cyberbezpieczeństwa MON.

Posiada także liczne certyfikaty branżowe, w tym: Certified Information Systems Security Professional (CISSP), GIAC Certified Incident Handler (GCIH), GIAC Assessing and Auditing Wireless Networks (GAWN), Offensive Security Wireless Professional (OSWP), Cisco Certified Network Professional (CCNP) oraz Cisco Certified Design Professional (CCDP). Audytor wewnętrzny ISO 27001.

Od 2015 r. prowadzi szkolenia oraz akredytację instruktorów w programie Cisco Networking Academy na poziomach CCNA (w tym CyberOps Associate), Network Security i CCNP Enterprise.

Członek GIAC Advisory Board.

Rafał Grzeszczuk

Certyfikowany konsultant Splunk Assigned Expert. Współzałożyciel i Prezes Zarządu.

Od 2016 roku pomagam Klientom zrozumieć terabajty danych generowanych przez ich systemy i wykorzystać zdobytą wiedzę do podniesienia poziomu bezpieczeństwa i dostępności ich usług. Oczywiście nie da się tego zrobić bez odpowiednich narzędzi, które niestety często bywają skomplikowane. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie i staram się dopasować najlepsze w danym przypadku rozwiązanie - oparte o dobre praktyki i automatyzację, tak aby usprawniać codzienną pracę, a nie generować nowe obowiązki dla administratorów. 

Posiadam certyfikaty Splunk Core Certified Consultant i Splunk Certified Architect, mam również bogate doświadczenie w konfiguracji aplikacji Enterprise Security i ITSI.

"Po godzinach" zajmuję się sztuczną inteligencją - pracuję nad doktoratem z zakresu głębokich sieci neuronowych i hobbystycznie uczę studentów na kierunku Informatyka na AGH w Krakowie. 

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco

Nie wysyłamy spamu! Jeśli chcesz usłyszeć o nowych produktach czy szkoleniach - zostaw swój adres e-mail